Členové týmu

 • Karolína Němcová

  spoluzakladatelka, moderátorka

  Vystudovala jsem katolickou teologii a sociální práci. Nyní pracuji se seniory jako sociální pracovnice v Domově sv. Václava.
  Proč Ecclesia podcast? Sama se zajímám, co se děje v církvi a těším se, že o tom budu diskutovat se zajímavými hosty.

 • Markéta Imlaufová

  moderátorka

  Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu UK obor český jazyk a literatura a základy společenských věd. V současnosti pracuju jako učitelka. Myslím si, že je potřeba se neustále ptát a hledat odpovědi na otázky, které souvisí s tím, co je pro člověka bytostně důležité, a to jeho vírou. Takový prostor vytváří pro všechny Ecclesia podcast.

 • Kateřina Němcová

  spoluzakladatelka, supervizorka

  Vystudovala jsem komunikaci a public relations na univerzitách v Americe a nyní pokračuji s doktorandským studiem v komunikaci na Univerzitě v Arizoně. Jsem ráda, že Ecclesia podcast poskytne mladým lidem pravidelný přísun informací o dění v církvi a to i formou, kterou ocení. Doufám, že tak třeba nadchneme více mladých, aby se v církvi angažovali.

 • Jacob Janek

  moderátor

  Mám vystudované mezinárodní vztahy v Kanadě a Dánsku. Jsem katolík a téměř celý život jsem strávil mimo ČR, takže znám církev a víru trošku z jiné strany. Rád bych v Ecclesia podcast tento svůj pohled nabídl a obohatil jím naši církev.

 • Marek Jílek

  spoluzakladatel, moderátor

  Baví mě IT a proto jsem vystudoval FIT ČVUT v Praze. V této době pracuji v oblasti počítačové bezpečnosti jako etický hacker. Ecclesia podcast je pro mě způsob, jak si udržovat přehled o dění v církvi a potkávat se se zajímavými lidmi.

 • Karin Němcová

  sociální sítě, moderátor

  Studuji sociální práci s psychoterapií a komunikací v Praze. Na Ecclesia podcastu mne baví to, že se mohu vzdělávat a současně prohlubovat svou víru. Totéž bych chtěla nabídnout i našim posluchačům.

 • Radek Škuthan

  mistr zvuku