O nás

Karolína Němcová

spoluzakladatelka, moderátorka

Je mi 25 let. Vystudovala jsem katolickou teologii na Karlově univerzitě a sociální a misijní práci na Vysoké škole sv. Alžběty.
Proč Ecclesia podcast? Sama se zajímám, co se děje v církvi a těším se, že o tom budu diskutovat se zajímavými hosty.

Markéta Imlaufová

moderátorka

Je mi 26 let. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu UK obor český jazyk a literatura a společenské vědy. Myslím si, že je potřeba se neustále ptát a hledat odpovědi na otázky, které souvisí s tím, co je pro člověka bytostně důležité, a to jeho vírou. Takový prostor vytváří pro všechny Ecclesia podcast.

Marek Jílek

spoluzakladatel, moderátor

Je mi 25 let. Baví mě IT, a proto jsem vystudoval FIT ČVUT v Praze. Ecclesia podcast je pro mě zajímavý způsob, jak si udržovat přehled o dění v církvi a potkávat se se zajímavými lidmi. Rád moderuji, ale s podcasty ještě zkušenost nemám, takže se těším na tuto novou výzvu.

Jacob Janek

moderátor

Je mi 25 let, mám vystudované mezinárodní vztahy v Kanadě a Dánsku. Jsem katolík a téměř celý život jsem strávil mimo ČR, takže znám církev a víru trošku z jiné strany. Rád bych v Ecclesia podcast tento svůj pohled nabídl a obohatil jím naši církev.

Kateřina Němcová

spoluzakladatelka, supervizorka

Je mi 28 let. Vystudovala jsem komunikaci a public relations na univerzitách v Americe a nyní pokračuji s doktorandským studiem v komunikaci na Univerzitě v Arizoně. Jsem ráda, že Ecclesia podcast poskytne mladým lidem pravidelný přísun informací o dění v církvi a to i formou, kterou ocení. Doufám, že tak třeba nadchneme více mladých, aby se v církvi angažovali.

Zdeňka Gabrielová

sociální sítě

Kontakt

Pokud máte nápad, jak náš podcast zlepšit, máte problémy s přehráváním nebo máte jiný dotaz, kontaktujte nás na mailu ecclesiapodcastcz@gmail.com.

Copyright © 2014 Timber HTML Template. All Rights Reserved.